דילוג לתוכן

עגלת קניות

עגלת הקניות שלך ריקה

הסיפור שלנו

קחו נשימה עמוקה ותתחילו לדמיין...

איזה חלק בכם אתם רוצים להעיר היום? איזו אנרגיה אתם רוצים למשוך לחיים שלכם?

בקצב החיים המטורף של ימינו, הבית הוא המקום שבו אנו מחפשים מפלט. מרחב שבו נוכל להתחבר מחדש לעצמנו, לרצונות שלנו ולחלומות שלנו. אנחנו מחפשים יותר מרק נוחות פיזית, אנחנו רוצים ליצור תפאורה שתעזור לנו לעצב את המציאות שלנו.

וכאן נכנס כוחם המדהים של ניחוחות. ניחוח בבית לא רק משקף את מי שאנחנו כרגע, אלא גם מעורר השראה ומוביל אותנו למחוזות חדשים. ניחוח יכול להיות הגשר בין מי שאנחנו עכשיו לבין מי שאנחנו שואפים להיות.

זו הסיבה שהקמנו את בונו דורו

מותג נרות וניחוחות יוקרתיים

רצינו להציע לא רק עוד מוצרים לקישוט הבית, אלא כלים עוצמתיים לעיצוב ההוויה, כלים למסע האישי שלכם, מסע שבו אתם מעצבים את המציאות בדרככם הייחודית.

בין אם מדובר ברגע של שקט אחרי יום ארוך בעבודה, או בנגיעה של יוקרה לערב מיוחד. בכל הדלקת נר, אתם יוצרים את התפאורה המושלמת לחייכם באמצעות ריח.

אנו משלבים חומרי גלם מעולים עם שיטות עבודה מסורתיות ושעוות סויה מובחרת המאפשרת בעירה נקייה וארוכה במיוחד. אך סוד הקסם האמיתי טמון בתמציות הריח המשובחות שנרקחו על-ידי אמני בישום בצרפת. במשחקי ריחות סבוכים של תבלינים, פריחה ועצים עשירים, הם יוצרים מופת אומנותי של ניחוחות, שכל אחד מהם פותח צוהר לעולם חדש.

כשאתם בוחרים בנרות של בונו דורו,

אתם בוחרים להשקיע בעצמכם.

אתם מזכירים לעצמכם שמגיע לכם לחיות את החיים כפי שאתם חולמים עליהם ושואפים אליהם. יש לכם הזדמנות ליצור אווירה מיוחדת שמעירה את החושים ונותנת אנרגיה חדשה לבית.

איך תרצו להרגיש היום? כל מה שצריך לעשות זה לבחור את הניחוח המתאים, להדליק את הנר ולראות את הקסם קורה.

איך נר נולד?

רקיחת תמציות בישום
שעוות סויה אורגנית מובחרת
ייצור הכלי והטבעה
מזיגה בעבודת יד מוקפדת
עיצוב, הדפסה ואריזה
צילומי אווירה ושיווק

יצירת קשר