דילוג לתוכן

עגלת קניות

עגלת הקניות שלך ריקה

אודות

מי אנחנו?
נעים להכיר, BONO DORO.
בית ניחוחות ואווירה המייצר ומשווק מוצרי בישום ביתי בניחוחות נפלאים.

איך הכל התחיל?
לאחר ניסיון של עשרות שנים ברקיחת מבשמי אווירה משובחים לחללים, מומחיות איתה התחלנו את דרכנו ובזכותה הפכנו להצלחה בינלאומית בענף התיירות והמלונאות, עברנו ב-2019 מתיחת פנים והקמנו את BONO DORO לאומנות בישום הבית – אומנות המאפשרת לכל אחת ואחד ליהנות מחותם ריח בייתי, ייחודי ועשיר.

השראה מהטבע
אנו מפיקים תמציות ריח מרכיבים טבעיים שאספנו מרחבי העולם, ובעזרת תהליכים מיוחדים וקפדניים השומרים על איכות חומרי הגלם, יוצרים ניחוחות משכרים וממכרים שעוטפים את החלל באמירה, הבטחה ומהות.

לכל ניחוח הפקנו סדרת מוצרים ייעודית ואיכותית, הכוללת בין היתר בשמים לבית ולטקסטיל, נרות ריחניים טבעיים ומפיצי ריח ארומטי. כל מוצר ורכיביו הייחודים, במינון ובתוספות המתאימות, כך שישרת את ייעודו בצורה אידיאלית ויהפוך את החלל למאגר הרמוני של ניחוח משובח, מתמשך וממכר.

אחריות סביבתית בעבודת יד
את הניסיון ברקיחת ניחוחות נפלאים אנו משלבים עם עבודת יד מוקפדת ומבוקרת תחת תקנים מחמירים, חומרי גלם ממקורות אחראיים, ידע חדשני, כלים דקורטיביים יפהפיים, שעווה צמחית נטולת רעלנים לבעירה נקייה, שימוש בתוצרת מקומית ושמירה על הסביבה בזכות ייצור בר קיימא.

מוצרי בונו דורו צמחוניים, אינם רעילים ומעולם לא נוסו או ינוסו על בעלי חיים.

מה עומד מאחורי השם BONO DORO?
ב-1887 יצר ד"ר אליעזר לודוויג זמנהוף שפה מתוכננת בשם אספרנטו - שפה שחלם להפוך לשפתו השנייה של כל אדם בעולם. הרעיון מאחורי ההמצאה של רופא העיניים היהודי מביאליסטוק, היה יצירת שפה ניטרלית ואוניברסלית שתאפשר לדובריה לתקשר עם אנשים מכל העולם ולגשר בין תרבויות.

המילה "Bonodoro", ממנה מורכב שם המותג, פירושה 'ניחוח' באספרנטו. וכמו החזון העומד מאחורי השפה הנפלאה (לה כ-2 מיליון דוברים בעולם כיום), גם שפת הניחוחות היא שפה בינלאומית, אוניברסלית, המחברת בין בני אדם, ואנו שותפים מלאים לחזון.

מוזמנים לעקוב
אנו משתדלים לספק תוכן מעניין ומעודכן באתר ובעמוד האינסטגרם הרשמי של BONO DORO, וכן לעמוד בקשר ישיר ורציף עם חברי קהילתינו ולקוחותינו. אנו גם משווקים במכירה סיטונאית לחנויות. נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה, הארה והערה גם בעמוד יצירת הקשר כאן באתר.