טיפים לשימוש במבשמים לבית

טיפים לשימוש במבשמים לבית

מבשמי הבתים הנפלאים שלנו מייצרים תחושה מיידית של ניחוח צף באוויר. אל תמציות הריח המשובחות הוספנו במינון מדויק רכיבים ייחודיים, טבעיים ואיכותיים המסייעים להגברת נפיצות הניחוח באופן נקי ובטוח לשימוש, ללא רעלנים או צבעים מלאכותיים. ריכזנו כמה טיפים שיעזרו לכם להפיק מהם את המירב.

שימו לב למספר ההתזות
לחיצה אחת או שתיים על המתז והחלל יתמלא ברעננות מתמשכת - זו הדרך המומלצת לרענן במהירות חדרי אורחים, רחצה, שינה ואפילו את פנים הרכב. עמידותו של הניחוח תלויה לא מעט במחזור האוויר של החלל ובפרטים שבו, אך בכל מקרה נמליץ שלא להגזים - בטח לא בחללים קטנים. המבשמים שלנו בעלי עוצמה חזקה להפליא כך שמספיקות התזות בודדות לקבלת השפעה ארוכה ועמידה.

בשמו מוצרי טקסטיל לעמידות הניחוח בחלל
ריסוס המבשם יעבוד היטב על אריגים. הריח ייספג בבד ויעניק אפקט מתמשך. ניתן לרסס את המבשם על וילונות שיפיצו ארומה משובחת עם כל משב רוח קליל, או על כריות שישחררו ניחוח נפלא בכל לחיצה. מומלץ לרסס את המבשם גם על מגבות חדרי הרחצה והמטבח, על כדורי צמר ייעודיים למייבש הכביסה ואפילו על פיסת בד קטנה לאחסון בארונות קרירים ואפלים - שיהפכו במהרה לארומטיים ונעימים.

להפוך את חדר השינה לסוויטה בריזורט מפנק
המבשמים יעניקו למצעים ניחוח ארומטי נהדר. כל סוגי המבשמים שלנו מתאימים לאריגים וכך גם למצעים, עליהם ישרו אווירה מרגיעה לשינה טבעית ועמוקה. מומלץ לרסס את המבשם על הסדין, מתחת לשמיכה ועל הכריות, עם סידור המיטה בבוקר ו/או לפני השינה.

שילובים מבורכים
השימוש במבשם ירענן את החלל למשך שעות, אך כדי להגביר את עוצמתו ואת משך השפעתו ניתן לשלבו עם נר טבעי תואם לסדרת הניחוח. התיזו כ-2-3 התזות במרכז החדר במקביל להדלקת הנר. המבשם ייצר את האפקט המיידי וכשהניחוח ידעך מעט, הנר ימשיך לעשות את העבודה.

לחלופין, ניתן ליצור חותם ריח ייחודי בהתאמה אישית בעזרת שילוב המבשם עם נר בניחוח שונה - אך משלים. עיינו בתווי הניחוח של הסדרות השונות ומצאו נקודות דמיון כמו רכיבים הדריים, פירותיים, פרחוניים, אוריאנטליים וכו'.

 

חזור למגזין